fbpx

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić jednorazowe naczynia, sztućce  i zastawy stołowe, mamy duży wybór jednorazowych naczyń  w najniższych cenach. Sztućce i naczynia wykonane z surowców odnawialnych, podlegające biodegradacji i kompostowaniu. Proponujemy papierowe kubki, talerze i słomki oraz sztućce wykonane z drewna lub polilaktydu PLA pozyskiwanego z surowców odnawialnych.

pojemniki jednorazowe

Aby mieć pewność, że Twoja żywność transportowana jest w jak najlepszych warunkach, posiadamy w ofercie różnorodne pudełka do żywności dla gastronomii, cateringu, piekarni, które utrzymają produkty w idealnym stanie w podróży.

Szeroki wybór eleganckiego szkła dla gastronomii, w tym między innymi kieliszki do różnego rodzaju trunków, szklanki, karafki, a także szkło do piwa.

Doskonale rozumiemy, że jakość szkła i jego wygląd ma istotne znaczenie w profesjonalnym wizerunku każdej restauracji czy lokalu, dlatego stawiamy na staranne wykonanie i najlepszych producentów produktów szklanych.

W ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór wysokogatunkowej markowej porcelany, która idealnie sprawdzi się zarówno do użytku w branży gastronomicznej, jak również do użytku domowego. Polecamy zarówno całe zestawy obiadowe i kawowe, jak również pojedyncze egzemplarze, które sprawdzą się szczególnie, kiedy chcemy poszerzyć dotychczas posiadany zestaw o nowe elementy w podobnym wzorze. Oferujemy również porcelanę do podawania jedzenia w postaci pięknych łyżek, nabierek, waz i salaterek.

W ofercie posiadamy wszystko, co ułatwi Ci drobne i gruntowne porządki oraz utrzymanie czystości w domu. W naszej hurtowni znajdziesz między innymi różnego rodzaju artykuły do sprzątania, szczotki i szczoteczki, akcesoria do sprzątania ręcznego takie jak zmiotki, szufelki, miotły, ścierki i mopy, a także miski i wiadra do mopów.

Dobra organizacja w kuchni to podstawa.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.