fbpx

W ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór wysokogatunkowej markowej porcelany, która idealnie sprawdzi się zarówno do użytku w branży gastronomicznej, jak również do użytku domowego. Polecamy zarówno całe zestawy obiadowe i kawowe, jak również pojedyncze egzemplarze, które sprawdzą się szczególnie, kiedy chcemy poszerzyć dotychczas posiadany zestaw o nowe elementy w podobnym wzorze. Oferujemy również porcelanę do podawania jedzenia w postaci pięknych łyżek, nabierek, waz i salaterek.

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości porcelany i chcesz kupić cały serwis lub jeśli zdarzyło Ci się stłuc któryś z elementów serwisu z porcelany i chcesz kupić pojedynczy egzemplarz, to idealnie trafiłeś. U nas znajdziesz cały wachlarz zestawów porcelany, a w razie potrzeby swój komplet bez problemu uzupełnisz o brakujący egzemplarz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktową.

Polskie wyroby porcelanowe

Przed laty najbardziej ceniona była porcelana pochodząca z Chin. Dziś szczególnie ceniona jest wysokiej jakości porcelana pochodząca od naszych rodzimych producentów. Polska należy do jednych z największych na świecie producentów wyrobów porcelanowych. Do najbardziej renomowanych polskich producentów porcelany należą: Lubiana, Karolina, Ćmielów, Chodzież, Bogucice czy Krzysztof. Producenci ci skupiają się na unikatowości i kunszcie, co bezpośrednio przekłada się na jakość i ekskluzywność wyrobów. Porcelana dostępna jest w wielu fasonach, dzięki czemu każdy znajdzie wzór idealny dla siebie.

Różnorodność form to jednak nie jedyna zaleta wyrobów z porcelany. Najczęściej wyroby porcelanowe dostępne są w kolorze białym (biel ciepła, biel chłodna). Dostępne są również wyroby w kolorze kości słoniowej. Niedekorowana porcelana cieszy się popularnością zwłaszcza w branży gastronomicznej, jednak posiada również wielu swoich zwolenników wśród użytkowników prywatnych. Wyjątkowego uroku dodają wyrobom porcelanowym zdobienia. Tego typu dekoracje zwykle nanoszone są na wyroby porcelanowe ręcznie lub laserowo.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.