fbpx
naczynia jednorazowe

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić jednorazowe naczynia, sztućce  i zastawy stołowe, mamy duży wybór jednorazowych naczyń  w najniższych cenach. Sztućce i naczynia wykonane z surowców odnawialnych, podlegające biodegradacji i kompostowaniu. Proponujemy papierowe kubki, talerze i słomki oraz sztućce wykonane z drewna lub polilaktydu PLA pozyskiwanego z surowców odnawialnych.

Razem zadbajmy o środowisko. Wybieraj spośród szerokiej gamy artykułów jednorazowego użytku wiodących marek, m.in. Papstar kładąc duży nacisk na zrównoważony rozwój i czystą ekologie. Odpowiedzialne używanie materiałów jednorazowego użytku to świetny sposób, aby spodobać się gościom i otworzyć drzwi do większych możliwości na przyjęciach, festiwalach, mobilnym cateringu, gdzie wysoko cenione jest dbanie o środowisko naturalne.

Przyjazne środowisku biodegradowalne naczynia jednorazowe przydadzą się m in. Podczas niezależnie od tego, czy jest to impreza organizowana na świeżym powietrzu typu grill ze znajomymi, czy przyjęcie urodzinowe - sztućce drewniane jednorazowe eko pozwolą na wygodę bez obaw o późniejszą konieczność zmywania. Natomiast napoje serwowane gościom z pewnością będą smakowały lepiej, gdy podamy je ze słomkami biodegradowalnymi.  Użyj przedmiotów, takich jak jednorazowe serwetki, obrusy, a nawet jednorazowe podkładki, aby dodać idealny akcent wykończeniowy do prezentacji na stole.

Dbałość o środowisko naturalne jest niezwykle istotna w dzisiejszych czasach. Biodegradowalne naczynia, w zależności od tworzywa, z jakiego są wykonane, mogą być po ich wykorzystaniu poddane pełnemu recyklingowi lub kompostowaniu. Zachęcamy do przejrzenia pełnego asortymentu naszego sklepu i wybrania ekologicznych produktów odpowiednich do własnych potrzeb. Część oferty dostępna jest w naszym sklepie internetowy Wszystkodokuchni.eu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.