fbpx
pojemniki jednorazowe

Aby mieć pewność, że Twoja żywność transportowana jest w jak najlepszych warunkach, posiadamy w ofercie różnorodne pudełka do żywności dla gastronomii, cateringu, piekarni, które utrzymają produkty w idealnym stanie w podróży.

Duży wybór jednorazowych pojemników na wynos obejmuje przedmioty wykonane z różnych materiałów, w tym z tworzywa sztucznego, pianki i papieru. Znajdziesz również przyjazne dla środowiska ekologiczne opakowania wykonane z materiałów nadających się do recyklingu, kartony wykonane z materiałów wielokrotnego użytku, biodegradowalnych i kompostowalnych. Pojemniki nadające się do mikrofali do wygodnego podgrzewania żywności. Wybór spośród pudełek na ciepło i na zimno, w tym pojemników na kawę, pojemników mikrofalowych i innych. Wiele z tych pojemników jest wyposażonych w kompatybilne pokrywki, dzięki czemu sałatki, warzywa, owoce i inne produkty spożywcze pozostają świeże i niezanieczyszczone podczas transportu lub dostawy. Część oferty dostępna jest w naszym sklepie internetowy Wszystkodokuchni.eu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.