fbpx

O NAS

Nasza firma Markopol powstała w 1989 roku w Lublinie z prywatnych środków jako spółka kilku osób, które swoją pasję i doświadczenie przekształciły w prężnie działający biznes. Obecnie funkcjonujemy jako spółka z o.o. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości artykułów gospodarstwa domowego znanych i cenionych producentów polskich i zagranicznych.

 

Markopol – firma z pasją i doświadczeniem

Nasza ogromna pasja i umiłowanie rzeczy pięknych w połączeniu z rosnącym i rozwijającym się zapotrzebowaniem na wysokiej jakości artykuły gospodarstwa domowego stały się inspiracją do dalszej pracy. Dzięki doskonałej znajomości rynku artykułów gospodarstwa domowego jesteśmy w stanie wynegocjować najlepsze ceny oferowanych produktów dla naszych odbiorców. Bez względu na to, czy Klienci preferują styl klasyczny, czy też nowoczesny, w naszej ofercie z pewnością znajdącoś dla siebie.

 

Misja firmy Markopol

Celem firmy Markopol jest propagowanie nowego wzornictwa i zaspokajanie stale rosnących potrzeb Klientów. Priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów z dokonywanych u nas zakupów. Obsługujemy m.in. sieci handlowe, gastronomię, mniejsze i większe sklepy oraz indywidualnych odbiorców. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra zapewniają miłą i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

 

Zakupy w naszej firmie

Nasi Klienci mogą dokonywać zakupów osobiście w nowoczesnej hali samoobsługowej dostosowanej dla osób niepełnosprawnych o powierzchni 2000 m2.Posiadamy własny parking, podjazdy oraz inne udogodnienia dla Klientów, w tym dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy możliwość zwrotu podatku VAT od towarów i usług podróżnym – Tax Free. Istnieje również możliwość skorzystania z pomocy doświadczonych przedstawicieli handlowych. Prowadzimy także sklep internetowy https://wszystkodokuchni.eu, w którym znaleźć można szeroki wybór artykułów gospodarstwa odmowego sprawdzonych producentów krajowych i zagranicznych.

 

Oferta produktów firmy Markopol

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wysokiej jakości produktów. Posiadamy szeroki wybór zastawy stołowej (szkła, sztućców i porcelany), którą z powodzeniem można wykorzystać w gastronomi. U nas znajdziecie także wysokiej jakości naczynia i akcesoria kuchenne (garnki, patelnie i drewniane gadżety kuchenne)oraz artykuły przeznaczone do sprzątania i utrzymania czystości (mydelniczki, lusterka, wieszaki na papier, wiadra, suszarki na bieliznę, mopy i kosze łazienkowe). W naszej ofercie znaleźć można również ekologiczne akcesoria polskich producentów, w tym łopatki, deski, stolnice oraz wałki. Oferujemy także doniczki i skrzynki na kwiaty, kompostowniki, a także wiele innych akcesoriów wykorzystywanych w przydomowych ogrodach oraz na balkonach i tarasach.

 

Osiągnięcia i wyróżnienia

Nasza firma może poszczycić się wieloma osiągnięciami. Od 2013 roku uczestniczymy w lubelskim programie „Rodzina Trzy Plus”. Posiadamy certyfikat rzetelności z 2015 roku wydany przez Krajowy Rejestr Długów. W kolei w 2017 roku otrzymaliśmy medal okolicznościowy programu „Rodzina Trzy Plus” od prezydenta Lublina. Również w 2017 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” zorganizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy. Ponadto firma Markopol uczestniczy w ogólnopolskim programie „Karta Dużej Rodziny”. Jesteśmy również corocznym sponsorem „Ogólnopolskich Targów Sztuki Kowalskiej w Wojciechowie” oraz dożynek w Wojciechowie.

 

Markopol – firma otwarta na ekologię

Firma Markopol jest spółką otwartą na ekologię. Samodzielnie przetwarzamy opakowania papierowe i tekturę przeznaczoną do ponownego użycia. Wytwarzane przez firmę Markopol odpady podlegają segregacji. Wprowadzamy na rynek ekologiczne opakowania oraz naczynia jednorazowe, które podlegają biodegradacji.

Zainstalowaliśmy panele fotowoltaiczne przekształcające światło w energię elektryczną, które pozwalają na ogromne oszczędności w stosunku do konwencjonalnych źródeł energii, a także w znacznym stopniu zmniejszają zanieczyszczenie środowiska.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane na Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.