Markopol Hurtownia art. gospodarstwa domowego

Oferujemy szkło znanych i cenionych firm polskich. Huta szkła KROSNO jest firmą z 90-letnią tradycją, produkującą szkło formowane automatycznie i ręcznie, charakteryzującą się wspaniałą jakością i wzornictwem. Oferta obejmuje komplety kieliszków, szklanek, pucharków, karafki zarówno w ponadczasowej klasycznej formie jak również funkcjonalne w dizajnerskim stylu.

Krosno to synonim szerokiego asortymentu szkła użytkowego o krystalicznej czystości widocznego również w wazonach, salaterkach, dzbankach, cukiernicach, czarkach.

Nasza oferta jest przeznaczona dla odbiorcy indywidualnego, który pragnie wprowadzić w swoje życie przejrzystą unikatową formę szkła, które podwyższy standard nie tylko zastawy stołowej, ale i przestrzeni mieszkalnej.  Właściciele hoteli, restauracji i barów wiedzą, że jakość kieliszków i szklanek np. do piwa podwyższa walory smakowe trunków i napoi.

Oferujemy również naczynia żaroodporne firmy TERMISIL, ze szkła borokrzemowego, odporniejszego termicznie jak i trwalszego mechanicznie od szkła tradycyjnego.

Jest to oferta dla osób dbających nie tylko o środowisko , ale i zdrowe przygotowywanie i przechowywanie potraw. Szklanki, garnki, brytwanny, salaterki, kompletne naczynia żaroodporne nadają się do zmywarek, i są łatwiejsze do utrzymania czystości.Potrawę w tym samym naczyniu można przygotować, podać i przechowywać co zmniejsza czas poświęcony w kuchni.

Jest to oferta dla wszystkich, którzy nie dysponują czasem, ale dbają o zdrowie rodziny, ponieważ naczynia firmy TERMISIL nie wymagają użycia dużej ilości tłuszczu, zachowują naturalne smaki i aromaty potraw, stanowiąc silną konkurencję dla naczyń tradycyjnych.

left

 

 

Zapraszamy w godz.

Pn-pt. 8 - 18
Sobota 8 - 16

ul.Boh.Monte Cassino 53

20-705 Lublin

tel.(+48) 081-5337300

fax.(+48) 081-5337305

 

 

Markopol.com.pl - rzetelną firmą